Webform A/B Testing (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Add
jv: Tambah

en: Options
jv: Opsi

en: Active
jv: Aktif
