Webform A/B Testing (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: view
os: бакаст

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Add
os: Бафтау
