Webform A/B Testing (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: اعاده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Add
fa: افزودن

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Active
fa: فعال
