Webform A/B Testing (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: view
pt: ver

en: Reset
pt: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Add
pt: Adicionar

en: Options
pt: Opções

en: Active
pt: Ativo
