Webform A/B Testing (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى
