Webform A/B Testing (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: view
ar: عرض

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: Options
ar: الخيارات

en: Active
ar: نشط

en: Hits
ar: الطلبات
