Webform A/B Testing (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: view
uk: переглянути

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Add
uk: Додати

en: Options
uk: Опції

en: Active
uk: Активно

en: Retired
uk: Пенсіонер

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Hits
uk: Перегляди

en: Winner
uk: Переможець

en: Add webform
uk: Додати веб-форму
