Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: view
am: ትይታ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Active
am: ገባሪ
