Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Hits
bo: རྡེབ་གྲངས
