Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: view
es: vista

en: Reset
es: Restablecer

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Add
es: Agregar

en: Options
es: Opciones

en: Active
es: Activo

en: Percentage
es: Porcentaje

en: Hits
es: Visitas

en: Reset data
es: Restablecer datos
