Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: view
gl: vista

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Add
gl: Engadir

en: Options
gl: Opcións

en: Active
gl: Activo

en: Hits
gl: Visitas

en: Add webform
gl: Engadir webform
