Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: view
hr: prikaz

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: Options
hr: Opcije

en: Active
hr: Aktivno

en: Hits
hr: Posjete
