Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Active
hy: Ակտիվ
