Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: view
ku: پیشاندان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Active
ku: چالاکە

en: Hits
ku: سه‌ردان
