Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Options
mr: विकल्प

en: Active
mr: सक्रिय
