Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Add
se: Lasit

en: Hits
se: Bohtosat
