Webform A/B Testing (7.x-2.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Percentage
sk: Percent

en: Hits
sk: Zobrazenia
