Webform A/B Testing (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: view
ast: vista

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Add
ast: Amestar

en: Options
ast: Opciones

en: Active
ast: Activu
