Webform A/B Testing (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: Options
he: אפשרויות

en: Active
he: פעיל

en: Hits
he: כניסות

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים
