Webform A/B Testing (7.x-2.2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт
