Webform A/B Testing (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: Options
el: Επιλογές

en: Active
el: Ενεργό

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Hits
el: Εμφανίσεις
