Webform A/B Testing (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Percentage
lt: Procentas

en: Hits
lt: Skaityta

en: Add webform
lt: Pridėti formą
