Webform A/B Testing (7.x-2.3) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
