Webform A/B Testing (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: view
nl: weergeven

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Options
nl: Opties

en: Active
nl: Actief

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Winner
nl: Winnaar

en: Add webform
nl: Formulier toevoegen

en: Webform Node
nl: Webform-node
