Webform A/B Testing (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Add
sl: Dodaj

en: Options
sl: Možnosti

en: Active
sl: Aktiven

en: Hits
sl: Zadetki
