Webform A/B Testing (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Operations links
th: ลิงค์สำหรับการปฏิบัติการ
