Webform A/B Testing (7.x-2.4) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Add
cs: Přidat

en: Options
cs: Možnosti

en: Active
cs: Aktivní

en: Percentage
cs: Procenta

en: Hits
cs: Zobrazení

en: Operations links
cs: Odkazy na operace
