Webform A/B Testing (7.x-2.4) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Add
ja: 追加

en: Options
ja: オプション

en: Active
ja: アクティブ

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Hits
ja: アクセス数

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Add webform
ja: ウェブフォームを追加

en: Webform Node
ja: ウェブフォームノード
