Webform A/B Testing (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: view
tr: görüntüle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: Options
tr: Seçenekler

en: Active
tr: Etkin

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Hits
tr: Ziyaretler

en: Operations links
tr: İşlem bağlantıları
