Webform A/B Testing (7.x-2.4) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: view
af: bekyk

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Add
af: Voeg by

en: Options
af: Opsies

en: Active
af: Aktief

en: Hits
af: Treffings
