Webform A/B Testing (7.x-2.4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Options
eu: Aukerak

en: Active
eu: Aktiboa
