Webform A/B Testing (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: Options
fi: Valinnat

en: Active
fi: Voimassa

en: Hits
fi: Osumia

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Add webform
fi: Lisää verkkolomake

en: Webform Node
fi: Webform-solmu
