Webform A/B Testing (7.x-2.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: view
id: tampilan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Options
id: Opsi

en: Active
id: Aktif

en: Percentage
id: Persentase

en: Operations links
id: Tautan operasi
