Webform A/B Testing (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: view
ru: представление

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Add
ru: Добавить

en: Options
ru: Опции

en: Active
ru: Активно

en: Percentage
ru: Процент

en: Hits
ru: Переходы

en: Add webform
ru: Добавить веб-форму
