Webform A/B Testing (7.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Add
sv: Lägg till

en: Options
sv: Alternativ

en: Active
sv: Aktiv

en: Percentage
sv: Procent

en: Hits
sv: Träffar

en: Winner
sv: Vinnare

en: Add webform
sv: Lägg till webbformulär
