Webform Add Existing (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Label
cs: Popisek

en: No Components, add a component below.
cs: Nejsou k dispozici žádné komponenty; níže přidejte novou komponentu.

en: New component name
cs: Jméno nové komponenty
