Webform Add Existing (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Label
km: ស្លាក
