Webform Add Existing (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
