Webform Add Existing (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Label
vi: Nhãn

en: No Components, add a component below.
vi: Chưa có thành phần nào, thêm một thành phần ở phía dưới.

en: New component name
vi: Tên thành phần mới
