Webform Add Existing (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Weight
fa: وزن

en: Required
fa: اجباری

en: Label
fa: برچسب

en: Webform
fa: فرم ساز
