Webform Add Existing (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Label
hu: Címke

en: Webform
hu: Űrlap

en: No Components, add a component below.
hu: Nincsenek hozzáadott összetevők.

en: New component name
hu: Új összetevő neve
