Webform Add Existing (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака
