Webform Add Existing (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Required
tr: Zorunlu

en: Label
tr: Etiket

en: No Components, add a component below.
tr: Hiçbir bileşen yok, aşağıdan bir bileşen ekleyin.

en: New component name
tr: Yeni bileşen adı
