Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Label
bg: Заглавие
