Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Label
fi: Tunnus

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: No Components, add a component below.
fi: Ei komponentteja, lisää uusi komponentti alla

en: New component name
fi: Uuden komponentin nimi
