Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Type
it: Tipo

en: Weight
it: Peso

en: Required
it: Obbligatorio

en: Label
it: Etichetta

en: No Components, add a component below.
it: Nessun componente, aggiungere un componente qui sotto.

en: New component name
it: Nome nuovo componente
