Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Required
ja: 必須

en: Label
ja: ラベル

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: No Components, add a component below.
ja: コンポーネントがありません。下記からコンポーネントを追加してください。

en: New component name
ja: 新しいコンポーネント名
