Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Label
jv: Judul
