Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан
