Webform Add Existing (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: Webform
be: Анкета
